رده محصول
تماس با ما
آدرس:
Tonglu کارخانه: جاده Xiafan شهرک Tonglu اقتصادی DeveIopment ژجیانگ Hangzhou چین
Jiande کارخانه: شهرک صنعتی Jiande شهرستان Qintang شهر Hangzhou استان چین
بگویید: 0086-571-64111111
فکس: 0086-571-64112858
ایمیل: longyuanfilterpress@gmail.com
Filter Press Parts | Multifunctional Filter Press | Membrane Filter Press | Filter Press | Membrane Filter Plate |
اخبار

نگهداري شد عملکرد پایدار توسط صفحه و قاب فيلتر پرس

پس از خرید صفحه و قاب فيلتر پرس برای نگهداری موثر فقط برای این دستگاه را برای تعمیر و نگهداری منظم نیاز است، در حالی که دستگاه عملکرد خوب چگونه به طور موثر حفظ، در واقع عمر دستگاه گسترش، در روند نیز فضای زیادی برای یادداشت است. اینجا ما برای صفحه و قاب فیلتر پرس برای نگهداری بهتر چگونه به بنابراین شما استفاده از صفحه و قاب می تواند گسترش نگاهی فیلتر pressand #39; s بهترین سال.
که هنگامی که شما را بسیار ساده تر تبدیل خواهد شد اولین چیزی که شما متوجه است نگهداری معمول صفحه و قاب فیلتر پرس برای مثال قبل از استفاده، شما دستورالعمل برای استفاده از دستگاه، نیاز به درک. در حالی که در حال بررسی کیفیت منظم خود را با استفاده از هر اتصال لوله به اندازه کافی قوی است، بنابراین نگاهی به داخل وجود دارد خواهد بود امکان نشت. اگر لوله بسیار قوی است و سپس شما باید با توجه به مشکلات در این فرایند پرداخت یک کمی زیادی بود. طوری که بسیاری از مسائل را به این دستگاه می تواند به حفظ عملکرد خوب در حذف باید به دقت بررسی تمام بار.
در حالی که در ماشین که وجود دارد می تواند فشار را برای باز کردن درب، زیرا این خواهد شد برخی از رفتار غیر منتظره رخ می دهد. در حالی که شما در حال استفاده، در روند شما نیاز به دانستن باز کردن دریچه تنگ است، شما می خواهید آب تخلیه که آن استفاده می شود. کنترل قرض روش خاصی از صفحه و قاب فیلتر پرس. خودسرانه سوئیچ، اما این چیزی برای در حالی که بعد از استفاده برای انجام برخی از پاکسازی منظم. چیزی که در این صورت امکان عملکرد خوب را نگه می دارد.