رده محصول
تماس با ما
آدرس:
Tonglu کارخانه: جاده Xiafan شهرک Tonglu اقتصادی DeveIopment ژجیانگ Hangzhou چین
Jiande کارخانه: شهرک صنعتی Jiande شهرستان Qintang شهر Hangzhou استان چین
بگویید: 0086-571-64111111
فکس: 0086-571-64112858
ایمیل: longyuanfilterpress@gmail.com
Filter Press Parts | Multifunctional Filter Press | Membrane Filter Press | Filter Press | Membrane Filter Plate |
اخبار

تولید کنندگان کمربند نوع فیلتر در آینده انتقال جهت هوشمند را فشار دهید

نظریه ديالکتيکى نیروهای مولد و مناسبات توليدى ما بگویید وقتی بهره وری تا حد معینی، زمانی که محدود به تولید اصلی رشد می کند که تحول عظیمی برای انطباق با رشد نيروهاى مولده پیشرفته بود. امروز توسعه علم و فن آوری، اینترنت و اطلاعات فن آوری بار کمربند فیلتر پرس تولید کنندگان در منطقه صنعتی تغییر آمده توسط صیقل با برس گردان در حال تغییر است و وارد هر مزیت اما روند زمان محلی صنعتی جهانی 4.0 دوران به وجود آمد.
پس از andquot دولت آلمان; 4.0andquot صنعتی; استراتژی، تولید کنندگان از سراسر جهان تمرکز این استراتژی و به طور گسترده ای در این صنعت در توسعه یا کشورهای در حال توسعه صنایع تولیدی خود در حال تلاش برای andquot؛ شناخته شده است 4.0 صنعتی, andquot; و تعقیب صنایع جهانی به دست آوردن مزیت رقابتی قوی در چشم انداز رقابتی.
کارخانه صنعتی 4.0, هوشمند, هوشمند, هوشمند تدارکات کمربند فیلتر پرس تولید کنندگان از الگوهای سنتی به سه تم هوشمند جهت تبدیل شده است. تولید فیلتر دقیق با تولید انبوه در حال گذار تولید گرا به خدمات و تولید انتقال عوامل گذار به محور نوآوری صنعت 4.0 بار سه تحول خرابکارانه تحقق یابد و اجتناب ناپذیر روند توسعه بار رانندگی برای تولید سفارشی.