رده محصول
تماس با ما
آدرس:
Tonglu کارخانه: جاده Xiafan شهرک Tonglu اقتصادی DeveIopment ژجیانگ Hangzhou چین
Jiande کارخانه: شهرک صنعتی Jiande شهرستان Qintang شهر Hangzhou استان چین
بگویید: 0086-571-64111111
فکس: 0086-571-64112858
ایمیل: longyuanfilterpress@gmail.com
Filter Press Parts | Multifunctional Filter Press | Membrane Filter Press | Filter Press | Membrane Filter Plate |
نمایشگاه

محفظه فیلتر تولید کننده صفحه مطبوعات در تکنولوژی ترموپلاستیک اکستروژن

امروز، بیشتر از 3D پرینتر است سر چاپ از کنترل رایانه شما پیدا کردن یک ماده نیمه مایع به اشیاء. اتاق فیلتر تولید کننده صفحه مطبوعات به این فرآیند معرفی انواع مواد فلزی و بتون و سرامیک و شکلات، از جمله استفاده کنید اما تا کنون رایج ترین مواد گرمانرم اکستروژن پلاستیک ذوب شده است.
اطلاعات بیشتر در مورد چاپگر سه بعدی، بیشتر فکر می کنم این صنعت همیشه در حال تغییر است، یکی از بسیاری از شرایط مختلف گاهی همین، به خصوص توسط اکستروژن گرمانرم چاپ اشیاء این فرایند می تواند اشاره به. این فن آوری به سادگی andquot باید به نام; دستگاه های هدایت extrusionandquot;، مقایسه با کلی عبارت است andquot; extrudedandquot;. در واقع بدن استانداردهای جهانی انجمن بین المللی ایالات متحده برای تست مواد (ASTM بین الملل)، و اعلام کرد در ژوئن 2012 این 3D چاپ استاندارد نام معمول است andquot; extrudedandquot;.
محفظه فیلتر پرس بشقاب سازنده معرفی مفهوم فوق و چیزهایی که شاید راحت تر درک کنیم اما تکنولوژی اکستروژن گرمانرم مخترعان از شرکت Stratasys می سازد تا, این شرکت پیشتاز در بازار است که اشاره به این تکنیک به عنوان andquot; ««ذوب شده؛ رسوب (FDM) مدل andquot. FDM با اشاره به مفهوم (و سوء استفاده) به عنوان اکستروژن گرمانرم، به طور کلی به عنوان فن آوری مواد قابل درک است.